درباره نرم افزار 2X

نرم افزار2X یکی از پیشگامان جهانی در نرم افزار مجازی و راه حل های مدیریت دستگاه تلفن همراه است.هزاران سازمان جهانی به قابلیت ها و مقیاس پذیری محصولات 2X اطمینان دارند.2x طیف وسیعی از راه حل های ساده و مقرون به صرفه را برای هر سازمان به منظور انتقال آن به محاسبات ابری را ارائه می دهد.

خط تولید شرکت شامل نرم افزار کنترل از راه دور سرور(2X RAS) که برنده جایزه شده است ، ساخت دسکتاپ مجازی مستقل از پلت فرم ، تحویل برنامه و مدیریت جامع تین کلاینت ها بوسیله یک بسته نرم افزار ساده که بر روی هر سیستم عامل جدیدی بخوبی دستگاه های سیار مانند تلفن های هوشمند و تبلت ها کار می کند ،می باشد.

نرم افزار مدیریت دستگاه سیار 2X (2X MDM) راه حل های ترکیبی (یا تکی) را برای مشتریان نرم افزار 2x ارائه می دهد تا بوسیله آن مشتری قادر به مشاهده و مدیریت دستگاه های سیار شرکتی و یا شخصی کارمندان باشد.با 2x MDM ،مشتری قادر خواهد بود که دستگاه ها را ردیابی کند و از راه دور آنها را قفل کند و یا اطلاعات را در صورت گم شدن و یا دزدیده شدن دستگاه ، حذف کند.علاوه بر این ، سازمان قادر خواهد بود دستگاه های سیار را برای بدافزارها کنترل کرده و برنامه های نامربوط را حذف کند.

2X یک شرکت خصوصی خانوادگی - با دفاتری در آمریکا و جزیره مالت- می باشد که به شبکه های جهانی شرکای خود سرویس می دهد.تیم مدیریت آن با سال ها تجربه در زمینه گسترش و فروش نرم افزار های پایه ای شبکه ، برگشته اند.

2X عضو گروه نرم افزاری است که شرکت های 3CX – توسعه دهنده نرم افزارهای IPPBX بر پایه ویندوز- و Acunetix – توسعه دهنده نرم افزارهای بررسی کننده امنیت در سطح وب-عضو آن می باشد.