درباره ماهان شبکه

شرکت ماهان شبکه در سال 1387 و با هدف ارائه تجهیزات، راه کارها و خدمات تخصصی فناوری اطلاعات تاسیس گردید . رشد بسیار سریع این شرکت که بنیان خود را بر استفاده از متدهای نوین و استانداردهای بین‌المللی بنا نهاده، مدیون وفاداری مشتریانی است که مایلند برای پوشش نیازمندی های جدید و بی شمار خود در زمینه های گوناگون فناوری اطلاعات از شرکت ماهان شبکه بهره جسته و از خدمات پس از فروش بی قید و شرط آن بهره مند گردند .

برنامه ریزی راهبردی، هدف گزاری های بلند مدت و کوتاه مدت و نیز ارزیابی پیوسته عملکرد، از جایگاه بسیار مهمی در ماهان شبکه برخوردار است .

مدیران ارشد ماهان شبکه بر این باورند که بهره گیری از تخصص های گوناگون در بالاترین سطح موجود در کشور و به طور همزمان انتقال فناوری و دانش روز دنیا به این متخصصان، شرط موفقیت یک سازمان پویا است. کارشناسان ماهان شبکه هم اکنون علاوه بر دارا بودن مدارک رسمی آکادمیک دارای تجربه کاری متعدد در حوزه مربوطه نیز می باشند

کادر فنی ماهان شبکه به صورت پیوسته با حضور در دوره‌های آموزشی مختلف با آخرین دستاوردهای فناوری اطلاعات در شاخه کاری خود آشنا می‌شوند. همچنین، جذب تازه فارغ التحصیلان دانشگاه ها همراه با آموزش، پرورش و ایجاد روحیه کار تیمی در آنها یکی دیگر از رسالتهای این شرکت است که بیش از پیش مورد توجه قرار خواهد گرفت .

ماهان شبکه معتقد است که جامعه انفورماتیک کشور تنها در صورت انتقال تکنولوژی به زیر مجموعه‌ها می‌تواند پویایی خود را حفظ نموده و پیشرفت نماید. این شرکت با توان تخصصی بالا تحقیق، توسعه و انتقال فناوری اطلاعات را از مسئولیت‌های والای خود دانسته و با برگزاری سمینارها، همایش‌ها و دوره‌های آموزشی در رده‌های مدیریتی و کارشناسی، همواره کوشیده است تا ارتقا دهنده سطح دانش متخصصان فناوری اطلاعات در کشور باشد .