2X RAS – سرور برنامه کاربردی راه دور

کاهش پیچیدگی

2X RAS انتقال برنامه ها، داده ها و دسکتاپ مجازی از یک مکان مرکزی، که دسترسی مستمر، تعادل بار مبتنی بر منبع و شفافیت کامل شبکه را ایجاد می کند.

. تحویل نرم افزار

کاهش هزینه ها

نصب و پیکر بندی آسان. 2X RAS عمر نرم افزارها و سخت افزارهای شما را از طریق انتقال دسکتاپ مجازی به هر دستگاهی، افزایش می دهد. حتی اگر دستگاه با سیستم عاملی نظیر ویندوز XP کار کند.

تحویل نرم افزار

سرمایه گذاری باارزش

2X RAS به شما امکان بهره برداری حداکثر از زیرساخت های موجود و ترکیب و مدیریت هایپرویژن های Citrix، Microsoft و VMware را در یک زمان می دهد.

تحویل نرم افزار

مدیریت کلاینت آسان

2X RAS با کلاینت هایی با قابلیت مدیریت آسان، ساماندهی دسکتاپ را راحت می کند. تنظیم تدابیر دسکتاپ، مدیریت فایل ها، و مجازی سازی برنامه ها د رمحیط کار هیچ ویندوزی تا کنون بدین آسانی نبوده است.

تحویل نرم افزار
تحویل نرم افزار

مجازی سازی برنامه ها

سرور برنامه کنترل از راه دور 2X برنامه ها را برای هر کاربری انتقال می دهد، صرف نظر از اینکه چه سیستم عامل یا دستگاه رایانه و موبایلی مورد استفاده باشد. برای مثال، 2X RAS می تواند مایکروسافت آفیس را به Chromebooks شما منتقل کند. کارکردن از راه دور تا کنون به این سادگی نبوده است.

تحویل نرم افزار

انتقال برنامه

برنامه ها را با تجربه ای کارآمد و قوی به هر دستگاهی انتقال دهید. برنامه ها و فایل ها را بر روی همه دستگاه های خود سینک کنید- تلفن های هوشمند، تبلت ها، لپ تاپ و دسکتاپ.

تحویل نرم افزار

کنترل از راه دور دسکتاپ

به هر کاربری بر روی هر دستگاهی امکان دسترسی به خدمات دسکتاپ از راه دور را بدهید. ویژگی ها و کارایی یکسان را با اینترفیس یکسان صرف نظر از نوع تکنولوژی مورد استفاده ، انتقال دهید.

تحویل نرم افزار

VDI – زیرساخت دسکتاپ مجازی

با استفاده از دسکتاپ های VDI در صورت نیاز و با استفاده از قالب های سفارشی می توانید از مزایای مجازی سازی دسکتاپ بهره مند شوید. این امکان به شما اجازه می دهد که بطور خودکار و به سرعت کاربران مهمان را ایجاد کرده و به کار بیاندازید و وقت زیادی را برای مدیران خود صرفه جویی کنید.

امنیت داده ها

2X RAS سازمان ها را قادر می سازد که محیط کار مخصوص به خود را نصب کنند و خطرات را بصورت حداکثری کاهش دهند. هنگام استفاده از 2X RAS داده ها بطور مرکزی نگهداری شده و هرگز از مرکز داده ها بیرون نمی روند. ارتباط بین سرور و کاربر برای اجتناب از هرگونه حمله به دارایی های شما، کدگذاری می شود.

تحویل نرم افزار

امنیت جامع

داده های خود را با امنیتی دولایه حفظ و متمرکز کنید. داده های خود را از خطر فقدان یا نشت به بیرون به منظور نیل به تدابیر فراخوانی و مدیریت ریسک، محافظت کنید.

تحویل نرم افزار

نظارت در هر لحظه

دستیابی به داده های حساس و فعالیت کارمندان خود را در زمان واقعی تحقق بخشید. برنامه ها و داده ها تنها از طریق یک مرکز نظارت شده و تحت کنترل قابل دستیابی هستند.

تحویل نرم افزار

گزارش دهی سرراست

برای دستیابی به یک تحلیل روشن از عملکرد، کاربرد و خطرات زیرساخت خود، از گزارشگر خودکار استفاده کنید. قابلیت دید نشست کاربر نهایی متجاوزان اصلی و برنامه ها و دسکتاپ های مورد استفاده آنان را مشخص می کند.

تحویل نرم افزار
تحویل نرم افزار

مدیریت کلاینت ویندوز

سرور برنامه کنترل از راه دور 2X مدیریت کلاینت های حجیم " نیازمند به ساماندهی" را بر روی شبکه شما منقلب می کند. – از طریق تبدیل آن ها به کلاینت های کم حجم کاذب. ماژول مدیر کلاینت 2X تعبیه شده، بطور مرکزی ارتباطات، PCها، و PC های تبدیل شده به کلاینت های کم حجم کاربر را مدیریت می کند.

تحویل نرم افزار

کاربرد محلی و از راه دور

یک تدبیر عملیاتی را برای تعریف برنامه هایی که در محل یا از راه دور بر روی دسکتاپ ویندوز شما مجاز هستند، ایجاد و مدیریت کنید. به کنترل کامل و نهایت انعطاف پذیری دست یابید.

تحویل نرم افزار

همیاری از راه دور

برای رفع اشکال بهتر و سریع تر دستگاه های تحت ویندوز خود را شادو کنید. می توانید هم دسکتاپ های محلی و هم راه دور را در یک زمان شادو کنید.

تحویل نرم افزار

طول عمر سخت افزارهای خود را افزایش دهید

آخرین نسخه از برنامه ها را حتی روی دستگاه های با سیستم عامل قدیمی منتشر کنید. کلاینت های ویندوز XP،7و8 را به کلاینت های کم حجم کاذب تبدیل کنید.

Load Balancing- قابلیت دسترسی بالا

با استفاده از 2X RAS تنظیم load balancing بدون پیکربندی شبکه پیچیده یا سخت افزار خاص، بسیار آسان است. 2X RAS با چک کردن وجود سرور قبل از فرستادن یک ارتباط به یک سرور خاص، افزونگی سرور ترمینال کامل را تضمین می کند.

تحویل نرم افزار

تعادل بر اساس حجم کار

حجم کار را بین سرورها بر اساس منابع موجود تقسیم کنید. تجربه کاربر را با load balancing تعبیه شده بطور چشمگیر بهبود بخشید.

تحویل نرم افزار

تداوم کسب و کار ساده

دروازه ها، عوامل انتشار و سرورهای پشتیبان اضافی را به راحتی به پیکربندی خود بیافزایید تا تداوم کار کار مطمئن و موثر را تضمین کنید.

تحویل نرم افزار

قابلیت دسترسی بالا

دسترسی به خدمات و برنامه های کلیدی را تضمین کنید. با حذف نقاط منفرد ناکارآمد، به افزونگی و حالت ارتجاعی دست یابید. مرکز داده های خود را غیرقابل توقف کنید.

تحویل نرم افزار